Poštovní sloupek na balíky – rozměr 500×300

Poštovní sloupek na balíky a videotelefon - rozměr 500x300

Funkční plotový sloupek MultiBox kombinuje poštovní a balíkovou schránku, dále interkom a čtečku kódů. Díky němu nemusíte zásilku přebírat přímo od kurýra nebo ho dokonce pouštět do nemovitosti.
Tato varianta poštovního sloupku MultiBox standardně obsahuje: 1 schránku na dopisy, schránku na balíky a tzv. videovrátného.

Žaluziový plot

 

 

 

Funkční prvek vašeho plotu.

Plot má především oddělit nemovitost od okolního světa. MultiBox je jeho prvkem, který je určen k propojení vašeho domova s ​​okolím. Prostřednictvím MultiBoxu můžete sbírat poštu, různé druhy balíků a dokonce i velké balíky. Nemusíte být doma, nemusíte čekat na zavolání kurýra – MultiBox to udělá za vás bez ohledu na čas.
Vyberte si variantu, která odpovídá vašim potřebám.

Vy rozhodujete, jak vás MultiBox podpoří v každodenním životě. Tato verze poštovního sloupku MultiBox umožňuje používat pouze jednu schránku na dopisy, box pro velké balíky a videovrátného. Pokud hledáte MultiBox s více než s jednou schránkou na dopisy, podívejte se na náš MultiBOX 450×300.

Sloupek plotu pro poštu

Standardní video interkom.

MultiBox 500×300 standardně obsahuje video interkom Vidos DUO :

  • 2,0 Mpx fotoaparát, pozorovací úhel objektivu 170 o. Dva výstupy, vestavěná kódová klávesnice. Z úrovně klávesnice je možné vygenerovat jednorázový kód (např. pro kurýra) pro otevření přihrádky pro balíky.

 

Video interkom je možné změnit na Vidos ONE:

  • 2,0 Mpx fotoaparát, pozorovací úhel objektivu 180 o. Možnost komunikace s video interkomem z aplikace telefonu. Z úrovně chytrého telefonu je možné otevřít box pro balíky (např. pro kurýra). MultiBOX je možné vybavit kódovou klávesnicí pro otevření jednoho ze dvou připojených zařízení (např.: el. zámku vchodové branky nebo otevření el. brány apod.).

 

 

 

Část dokonalého plotu.

MultiBox je součástí oplocení. Díky tomu bude dokonale ladit s každým našim modelem a spojí všechny jejich přednosti s jejich funkčností. MultiBox – podobně jako celý plot je odolný a bezpečný. Je to pohodlné řešení pro Vaši domácnost. Zajišťuje ochranu dopisů a balíků před cizími osobami a povětrnostními vlivy.

Poštovní sloupek
Moderní plot s poštovní schránkou

 

 

 

Příslušenství pro plnou funkčnost.

Pro plné využití výhod MultiBoxu lze tuto variantu sloupku vybavit horním LED podsvícením, napájecím modulem (zásuvka 230V) a proskleným průzorem ve dveřích ze strany nemovitosti.
Zásuvka vám umožní připojit další zařízení (například sekačku na trávu používanou na zahradě). Prosklený průzor ve dvířkách vám umožní kontrolovat obsah MultiBoxu, aniž byste museli dvířka otevírat.

Poptávka oplocení

Uveďte termín, kdy si přejete Vaše oplocení realizovat, např.: "co nejdříve" nebo "duben 2024" apod.
Vyberte vzor jakým mají být vyplněny jednotlivé poptávané prvky oplocení (brána, branka, plotová pole). Pokud si přejete různé kombinace vzorů, uveďte tento požadavek do "Zprávy" na konci formuláře. Případně nám zašlete průvodní e-mail nebo nám zavolejte.
Klikněte pro nahrání souborů.Můžete nahrát až 6 souborů.
(například: náčrt, plánek, situační výkres, fotografie současného stavu apod.)

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: