Výstavy a veletrhy

Inovace a Kvalita na Veletrzích a Výstavách

NOKOV na Mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH 2023

NOKOV s.r.o. na FOR ARCH: Osmý Rok Úspěchů a Inovací na Stavebním Veletrhu v Praze

Praha, 19.-23.9.2023

Společnost NOKOV s.r.o. se opět vydala na svou osmou účast na Mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze a opět potvrdila své postavení v oboru s inovativními přístupy a kvalitními produkty.

Letošní veletrh byl pro NOKOV opět příležitostí představit své nejnovější technologické pokroky a inovace v oblasti stavebního průmyslu. Odborníci a návštěvníci veletrhu měli možnost se seznámit s nejmodernějšími trendy a produkty, které NOKOV nabízí na trhu.

Zaměření společnosti na kvalitu, udržitelnost a efektivitu bylo patrné ve všech prezentovaných produktech.

„Jsme pyšní, že můžeme být součástí tohoto významného stavebního veletrhu již osmý rok v řadě. Naše přítomnost zde je pro nás nejen příležitostí prezentovat naše produkty, ale i naslouchat potřebám a zpětné vazbě od odborníků a zákazníků,“ řekl Petr Mráz, ředitel společnosti NOKOV s.r.o.

NOKOV si udržuje silné postavení na trhu díky neustálému investování do výzkumu a vývoje, a to i v době rychlého technologického pokroku. Jejich zapojení do takových prestižních akcí jako FOR ARCH je důkazem jejich odhodlání posouvat hranice a přinášet inovativní řešení pro stavební průmysl.

vystavni-stanek-nokov

NOKOV s.r.o. Rozkvétá na Veletrhu FOR Garden v Praze

NOKOV s.r.o. Rozkvétá na Veletrhu FOR Garden v Praze

Praha, 30.3.-2.4.2023

V minulém týdnu měla společnost NOKOV s.r.o. tu čest zúčastnit se Mezinárodního veletrhu FOR Garden v Praze podruhé, kde opět zazářila svými kvalitními oploceními pro rodinné domy a firmy. NOKOV si tak potvrdil svou roli lídra v oboru venkovních prvků a zdůraznil svůj závazek k inovacím a kvalitě.

Na stánku NOKOV byly představeny nejnovější designy a technologická vylepšení v oblasti oplocení. Společnost NOKOV s.r.o. je známa svým závazkem k poskytování spolehlivých a esteticky příjemných řešení pro zabezpečení domovů i firemních areálů. Jejich oplocení kombinuje praktičnost, bezpečnost a moderní design.

Petr Mráz, ředitel společnosti NOKOV s.r.o., řekl: „Je pro nás ctí se opět účastnit tohoto prestižního veletrhu, kde můžeme prezentovat naše nejnovější produkty. Naše oplocení nejsou pouze o bezpečnosti, ale také o estetice a přizpůsobení se individuálním potřebám našich zákazníků.“

Společnost NOKOV s.r.o. se zaměřuje nejen na rodinné domy, ale také na firemní objekty, přičemž každý produkt je navržen s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků. Od klasických kovových plotů po moderní prvky s prvotřídními povrchovými úpravami, NOKOV nabízí širokou škálu možností.

Odborníci, architekti a majitelé domů měli příležitost osobně se seznámit s produkty společnosti NOKOV a diskutovat o individuálních požadavcích.

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: