Průmyslové plotové dílce

Trvanlivost na dlouhá léta

Systémový průmyslový plot

Tyto plotové dílce jednoduchého tvaru tvoří spolu s řadou průmyslových bran a branek kompaktní a funkční celek. Dodávají oddělenému prostoru moderní a zároveň reprezentativní vzhled. Jsou dostupné v mnoha typech a rozměrech navrhované a vyrobené na míru z určitého rozsahu rozměrů.

Až 10 let protikorozní záruky pro vrata chráněná systémem práškování DUPLEX.

Jednoduchá forma, bytelná konstrukce. Klasická konstrukce plotových dílců z ocelových profilů zajišťuje jak technickou hodnotu nejvyšší úrovně, tak i estetickou hodnotu pro průmyslové objekty a objekty pro speciální účely.

Na míru. Dostupné v cenově rentabilních typových rozměrech nebo vyráběné „na míru” dle možného rozsahu rozměrů.

Snadná montáž. Montáž k nosným ocelovým nebo betonovým sloupkům pomocí speciálně navrženého systémového příslušenství.

Všechny prvky plotů jsou podrobené nejlepším antikorozním opatřením jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky plotu před korozí celá desetiletí.

Trvanlivost

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkované ploty nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních plotů. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

duplex

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že plot bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. To umožňuje značný stupeň prodloužení životnosti plotu.

Plotové dílce OPO 201

Plotové dílce opo 201

Plotové dílce OPO 201 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z uzavřených profilů 20 x 20 [mm], svařované na propad k příčkám z uzavřeného profilu 40 x 30 [mm].

Maximální výška segmentů: 2 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OPO 251

Plotové dílce opo 251

Plotové dílce OPO 251 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z uzavřených profilů 25 x 25 [mm], svařované styčnicově k příčkám z uzavřeného profilu 40 x 27 [mm].

Maximální výška segmentů: 2 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OPZ 252

Plotové dílce opZ 252

Plotové dílce OPZ 252 jsou průmyslové plotové panely, vyrobené z uzavřených profilů 25 x 25 [mm], svařované uvnitř rámu z uzavřených profilů 40 x 40 [mm].

Maximální výška segmentů: 2,4 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OPZH 253

Plotové dílce opZh 253

Plotové dílce OPZH 253 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z uzavřených profilů 25 x 25 [mm] v polouzavřené konstrukci, přivařené k uzavřeným profilům 40 x 27 [mm].

Maximální výška segmentů: 2,4 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OPR 25

Plotové dílce opr 25

Plotové dílce OPR 25 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z trubkových profilů fi 25 [mm] v polouzavřené konstrukci, přivařené k uzavřeným profilům 40 x 27 [mm].

Maximální výška segmentů: 2,4 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OPC 25

Plotové dílce opc 25

Plotové dílce OPC 25 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z uzavřených profilů 25 x 25 [mm] ve vzoru CARO v polouzavřené konstrukci, přivařené k uzavřeným profilům 40 x 27 [mm].

Maximální výška segmentů: 2,4 [m].
Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Plotové dílce OP 318

Plotové dílce op 318

Segmenty OP 318 jsou průmyslové plotové panely vyrobené z uzavřených profilů 18 x 30 [mm] v polouzavřené konstrukci, přivařené k uzavřeným profilům 40 x 27 [mm].

Maximální výška segmentů: 2,4 [m]. Možnost montáže k ocelovému či zděnému systémovému sloupku.

Poptávka

na vaši poptávku vám co nejdříve odpovíme

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: