Kovové ploty a brány

vítejte ve světě kvalitního oplocení

Naše kolekce

Námi vytvořené kolekce moderních kovových plotů, hliníkových plotů nebo plotů kovaných, představují důležitý prvek úpravy prostoru. Každá z nich se vyznačuje unikátními vzory vymyšlenými tak, aby usnadnily přizpůsobení plotu k architektuře domu. Díky tomu získáváme efekt harmonie stylu. V obrovské nabídce jsou jak ploty navazující na tradiční metaloplastiku, klasické stylové formy, tak i modernistické, zrcadlící moderní trendy v architektuře. Absolutní svoboda při stylizaci vašeho plotu, umožní podtrhnout odlišný a výjimečný charakter každého pozemku.

kolekce

Home Inclusive

moderní ploty a brány

Moderní ploty v systému HOME INCLUSIVE jsou vyrobeny z uzavřených profilů a plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování + RAL

kolekce

Modern

moderní ploty a brány

Jednoduchý moderní plot v systému MODERN je vyroben z uzavřených profilůděrovaných nebo plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

kolekce

Classic

Klasické kovové ploty

Trvanlivé a venkovem inspirované ploty v systému CLASSIC jsou vyrobeny z ocelových, uzavřených profilů, ukončené v horní linii výplně zátkami nebo osazeny do ocelového rámu z profilů
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

kolekce

LUX

Kované ploty a brány

Kované vzory plotů v systému LUX jsou vyrobeny z ocelových prutů průřezu 14 x 14 [mm]
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

kolekce

Style

Kované ploty a brány

Ladně kované ploty v systému STYLE, jsou vyrobeny z ocelových prutů průřezu 12 x 12 [mm]
Antikorozní ochrana: žárové pozinkování nebo žárové pozinkování + RAL

Části plotu

to nejvhodnější pro Váš pozemek

Posuvná brána

Velmi tichý a hladký chod díky patentovanému vodícímu systému za použití vhodných materiálů a moderní technologie výroby.

Samonosný posuvný systém nebo systém posouvání na kolejnici.

Provedení s ručním otevíráním, pohonem ve sloupku nebo externě na polici.

Kované nebo moderní provedení.

Křídlová brána

Klasické uspořádání dvoukřídlé brány se souměrnými křídly nebo s asymetrickými křídly.

Možnost kotvení na ocelové nebo zděné sloupky.

Otevírání ruční s nerezovým kováním nebo s elektrickým šroubovým, pákovým nebo podzemním pohonem.

Kované nebo moderní provedení.

Vchodová branka

Je ideální součástí každého oplocení.

Možnost kotvení na ocelové nebo zděné sloupky.

Otevírání ruční s nerezovým kováním nebo v kombinaci s elektrickým otvíračem.

Na přání je možné branku vybavit integrovanou poštovní schránkou z nerezové oceli.

Kované nebo moderní provedení.

Plotová pole

Možnost kotvení na ocelové nebo zděné sloupky. Provedení s podezdívkou a bez podezdívky.

Na přání je možné plotové pole vybavit integrovanou poštovní schránkou z nerezové oceli nebo vytvořit speciální díl pro přístup k elektroměrové soustavě, odečtu plynu apod.

Kované nebo moderní provedení.

Sloupky

MultiBox – první multifunkční sloupek oplocení s integrovanou poštovní schránkou, se schránkou pro balíky, videotelefonem s číslem popisným domu a úsporného LED osvětlení.

MultiBox skrývá konstrukci, která umožňuje využití jako dojezdového sloupku pro posuvnou bránu nebo branku, což vytváří vizuální harmonii a spojitost celého oplocení. Stylistika sloupku MultiBox byla vymyšlena takovým způsobem, aby plynule zapadal ke všem modelům vrat.

Klasické čtyřhranné sloupky o průřezu 60×60, 80×80, 100×100, 120×120, 160×160 mm pro zabetonování nebo k montáži na platli (na patku) pomocí kotvících šroubů.

Bezpečnost

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová vrata. V závislosti na podmínkách pozemku je řešením tradiční dvoukřídlá brána nebo komfortnější – posuvná brána. Její samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonym spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran integrován ve vodícím sloupku konstrukce brány. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.

Automatická brána disponuje signalizačním světlem a zátěžovým vypínačem, může být navíc vybavena fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatická brána je zařízení  proto splňuje přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, stvrzeno značkou CE.

Moderní pojezdová brána

TRVANLIVOST

a technologie

Ocel je velice trvanlivá surovina, ve stavebnictví tvoří jeden ze základních konstrukčních materiálů. Využíváme fyzikální, mechanické a technologické vlastnosti výhradně vysoce kvalitní oceli. Proto získáváme komponenty oplocení s velkou stabilitou a odolností.

Jen dobře zabezpečené oplocení poskytne dlouholetý klid. Je to rozumná volba bez nutnosti pravidelné obnovy povrchu. Oplocení vyrábíme z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a zabezpečujeme proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami. Protože pozinkování a malování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby oplocení, kontrolujeme proces při každém kroku a zajišťujeme nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Potvrzujeme tuto skutečnost desetiletou zárukou proti korozi na ocelové prvky oplocení.

Výrobu systémů oplocení máme založenou na nejlepších materiálech, díky čemuž získáváme stejnost a vysokou kvalitu výrobků. Protože mnoho prvků je spojovaných tradičními metodami, dbáme na nejvyšší kvalitu spojů novátorskými svařovacími technikami. Pro nás je výroba oplocení umění.

Naše bezúdržbové ploty oddělí citlivým způsobem Váš pozemek od veřejně přístupného. Oplocení je vstupem do Vašeho soukromí pro Vaše přátelé a rodinu. Moderní plot poskytuje pocit bezpečí pro Vaše blízké a reprezentuje Váš domov.

Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků Vám nabízíme kovové ploty s desítkami vzorů, které snadno přizpůsobíme tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran s pohonem a branky s elektrickým otvíračem jsou standardem dnešní doby, které můžou být doplněny prvky chytré nebo inteligentní domácnosti. Nabízíme Vám montáž a následný servis všech námi dodaných prvků. Pomocí vzdáleného přístupu Vám můžeme nabídnout kontrolu funkčnosti Vaši brány a eventuálně identifikaci případného problému.

Kované ploty a brány jsou vyrobeny dle vzoru původních kovaných elementů s výběrem použité špičky a rovného či obloukového zakončení.

error: