Kovové ploty

Kovové ploty: Kvalita, bezpečnost a design pro Váš majetek

Vítejte u nás, vašeho spolehlivého partnera v oblasti kovových plotů. Jsme zde, abychom splnili vaše představy o bezpečném a estetickém prostředí kolem vašeho domova či firmy. S našimi kovovými ploty spojujeme kvalitní řemeslnou práci s moderním designem, abychom vytvořili prvotřídní produkty pro naše zákazníky.

Proč zvolit kovové ploty od nás?

Široká Nabídka Kovových Plotů: Náš sortiment zahrnuje různé typy a styly kovových plotů, od tradičních kovaných až po moderní designy plotů. Najdeme ten pravý plot, který bude odpovídat Vašim estetickým preferencím.

kolekce HOME INCLUSIVE

moderní ploty a brány

Moderní ploty v systému HOME INCLUSIVE jsou vyrobeny z uzavřených profilů a plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování + RAL

kolekce MODERN

moderní ploty a brány

Jednoduchý moderní plot v systému MODERN je vyroben z uzavřených profilůděrovaných nebo plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

kolekce CLASSIC

kovové klasické ploty

Trvanlivé a venkovem inspirované ploty v systému CLASSIC jsou vyrobeny z ocelových, uzavřených profilů, ukončené v horní linii výplně zátkami nebo osazeny do ocelového rámu z profilů
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

kolekce STYLE

Kované ploty a brány

Ladně kované ploty v systému STYLE, jsou vyrobeny z ocelových prutů průřezu 12 x 12 [mm]
Antikorozní ochrana: žárové pozinkování nebo žárové pozinkování + RAL

Bezpečnostní řešení:

S důrazem na bezpečnost nabízíme kovové ploty vybavené moderními bezpečnostními prvky, včetně automatických vrat, dálkového ovládání a systémů monitorování.

Funkční prvky plotu

komplexní systém oplocení Vašeho pozemku

Posuvná brána

Velmi tichý a hladký chod díky patentovanému vodícímu systému za použití vhodných materiálů a moderní technologie výroby.

Samonosný posuvný systém nebo systém posouvání na kolejnici.

Provedení s ručním otevíráním, pohonem ve sloupku nebo externě na polici.

Kované nebo moderní provedení.

Křídlová brána

Klasické uspořádání dvoukřídlé brány se souměrnými křídly nebo s asymetrickými křídly.

Možnost kotvení na ocelové nebo zděné sloupky.

Otevírání ruční s nerezovým kováním nebo s elektrickým šroubovým, pákovým nebo podzemním pohonem.

Kované nebo moderní provedení.

Vchodová branka

Je ideální součástí každého oplocení.

Možnost kotvení na ocelové nebo zděné sloupky.

Otevírání ruční s nerezovým kováním nebo v kombinaci s elektrickým otvíračem.

Na přání je možné branku vybavit integrovanou poštovní schránkou z nerezové oceli.

Kované nebo moderní provedení.

PlotovÁ pole

Plotové pole nebo plotvé dílce se montují na ocelové nebo zděné sloupky. Provedení s podezdívkou a bez podezdívky.

Na přání je možné plotové pole vybavit integrovanou poštovní schránkou z nerezové oceli nebo vytvořit speciální díl pro přístup k elektroměrové soustavě, odečtu plynu apod.

Kované nebo moderní provedení.

Skládací brána

Skládací brána je ideálním řešením pro nemovitosti s krátkými nebo úzkými vjezdy. 

Brána se díky svému designu dobře uplatní i na mírně svažitých pozemcích. 

Je k dispozici v konstrukci uzavřených výplní z kolekcí CLASSIC, LUX a MODERN. Skládací brána je standardně dodávána s pohonem.

Plotové sloupky

Plotové sloupky a poštovní sloupek: Kombinace praktičnosti a elegance pro váš domov. Naše plotové sloupky, dostupné v různých rozměrech a materiálech, jsou ideální pro oplocení vaší zahrady či pozemku. Navíc nabízíme inovativní poštovní sloupky, které nejen zvýší estetiku vaší brány, ale také zabezpečí vaši poštu. Vyberte si kvalitní sloupky pro kompletní vzhled vašeho domova.

Bezpečnost

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová vrata. V závislosti na podmínkách pozemku je řešením tradiční dvoukřídlá brána nebo komfortnější – posuvná brána. Její samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran integrován ve vodícím sloupku konstrukce brány. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.

Automatická brána disponuje signalizačním světlem (majákem) a zátěžovým vypínačem, může být navíc vybavena fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatická brána s pohonem je elektrické zařízení proto splňuje přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, certifikováno značkou CE.

Moderní pojezdová brána

TRVANLIVOST

a technologie

Ocel je velice trvanlivá surovina, ve stavebnictví tvoří jeden ze základních konstrukčních materiálů. Využíváme fyzikální, mechanické a technologické vlastnosti výhradně vysoce kvalitní oceli. Proto získáváme komponenty oplocení s velkou stabilitou a odolností.

Jen dobře zabezpečené oplocení poskytne dlouholetý klid. Je to rozumná volba bez nutnosti pravidelné obnovy povrchu. Oplocení vyrábíme z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a zabezpečujeme proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povrchem práškovými barvami. Protože zinkování a lakování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby oplocení, kontrolujeme proces při každém kroku a zajišťujeme nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Potvrzujeme tuto skutečnost desetiletou zárukou proti korozi na ocelové prvky oplocení.

Výrobu systémů oplocení máme založenou na nejlepších materiálech, díky čemuž získáváme vysokou kvalitu výrobků. Protože mnoho prvků je spojovaných tradičními metodami, dbáme na nejvyšší kvalitu svařovaných spojů nejmodernějšími technikami. Pro nás je výroba oplocení umění.

Naše bezúdržbové ploty oddělí citlivým způsobem Váš pozemek od veřejně přístupného. Plot je vstupem do Vašeho soukromí pro Vaše přátelé a rodinu. Moderní plot poskytuje pocit bezpečí pro Vaše blízké a reprezentuje Váš domov.

Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků Vám nabízíme kovové ploty s desítkami vzorů, které snadno přizpůsobíme tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran s pohonem a branky s elektrickým otvíračem jsou standardem dnešní doby, které můžou být doplněny prvky chytré nebo inteligentní domácnosti. Nabízíme Vám montáž a následný servis všech námi dodaných prvků. Pomocí vzdáleného přístupu Vám můžeme nabídnout kontrolu funkčnosti Vaši brány a eventuálně identifikaci případného problému.

Kované ploty a brány jsou vyrobeny dle vzoru původních kovaných elementů s výběrem použité špičky a rovného či obloukového zakončení.

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: