KŘÍDLOVÁ brána

Kovaná brána

 

 

 

Jak širokou vstupní bránu potřebujete?

Dostatečná průjezdná světlost umožňuje pohodlný vstup a výstup ze dvora domu. Samozřejmě záleží na tom, jak široký je pozemek a samotná příjezdová cesta. Šířku vjezdové brány si můžete přizpůsobit svým představám. Vjezdové brány mohou mít šířku až 6 metrů!

 

 

 

Stavební podmínky.

Bránu lze namontovat na vaše vlastní zděné, betonové nebo si můžete vybrat od nás ocelové systémové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž dvoukřídlé brány – pohled ze strany nemovitosti.
o  – šířka mezi sloupky (objednací rozměr)
H  – výška křídla brány (objednací rozměr)

Šířka brány
Kovová brána

 

 

 

Můžete si vybrat vjezdovou bránu s ručním ovládáním nebo ji vybavit bezpečným a rychlým pohonem:

  • BFT Phobos BT A40
  • IXENGO L 3S RTS nebo IXENGO L 3S RTS + io Součástí sady
    jsou dva dálkové ovladače.

 

 

 

 

Proč se vyplatí zvolit automatickou bránu

Posuvné brány jsou k dispozici v manuální a automatické verzi. Druhá možnost je při častém používání pohodlnější a praktičtější. Umožňuje dálkové otevírání a zavírání a také využití funkce smartCONNECTED.

Somfy ovládání brány
Povrchová úprava plotů

 

 

 

Duplexní systém

10letá záruka. Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, segmenty a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

 

Bezpečnost

Používejte bránu pouze způsobem předepsaným výrobcem. Pokud kupujete dvoukřídlou bránu v manuálním provedení, nedoplňujte ji sami o nekompatibilní pohon. To jej může poškodit a představovat potenciální hrozbu pro uživatele. Vždy si proto vybírejte certifikované produkty, za něž výrobci přebírají odpovědnost a zaručují jejich správný výkon.

Automatická dvoukřídlá brána se nejčastěji otevírá a zavírá, když není v zorném poli překážka. Pouze vybavení odpovídajícími systémy umožňuje bezpečné používání brány. Velmi důležitým aspektem takového výrobku je, že je testován a odpovídá evropské bezpečnostní normě PN EN 13241-1.

Moderní brána
Moderní brána

 

 

 

 

Fotobuňky  zajišťují zastavení vrat a jejich návrat do otevřené polohy, pokud se ve volném průchodu objeví překážka.

 

 

 

Vyberte branku a plotová pole

Vrátka ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Umožňuje snadnější komunikaci bez neustálého otevírání brány.

Kovová brána

Výhody křídlových bran.

Proč byste si měli vybrat křídlovou bránu? Křídlo nebo křídla takové brány nepotřebují velký boční prostor – jsou ideální pro úzké pozemky nebo do plotů, které nelze instalovat v přímé linii.

Poptávka oplocení