Posuvná brána

 

 

 

Jak širokou vstupní bránu potřebujete?

Dostatečná průjezdná světlost umožňuje pohodlný vstup a výstup ze dvora domu. Samozřejmě záleží na tom, jak široký je pozemek a samotná příjezdová cesta. Šířku vjezdové brány si můžete přizpůsobit svým představám. Vjezdové brány mohou mít šířku až 6 metrů!

 

 

 

Můžete si vybrat vjezdovou bránu s ručním ovládáním nebo ji vybavit bezpečným a rychlým pohonem:

  • AWSo2018 Pro nebo AWSo2018 Pro + io
  • ELIXO 500 3S RTS nebo ELIXO 500 3S RTS + io
  • BFT DEIMOS ULTRA

 

 

 

Proč se vyplatí zvolit automatickou bránu

Posuvné brány jsou k dispozici v manuální a automatické verzi. Druhá možnost je při častém používání pohodlnější a praktičtější. Umožňuje dálkové otevírání a zavírání a také využití funkce smartCONNECTED.

 

 

 

Duplexní systém

10letá záruka. Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, segmenty a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

 

 

Bezpečnost

Používejte bránu pouze způsobem předepsaným výrobcem. Pokud kupujete ruční verzi posuvné brány, nekompletujte ji sami s nekompatibilním pohonem. To jej může poškodit a představovat potenciální hrozbu pro uživatele. Vybírejte proto vždy certifikované produkty, za něž výrobci přebírají odpovědnost a zaručují jejich správný výkon.

Velmi důležitým aspektem takového výrobku je, že je testován a odpovídá evropské bezpečnostní normě PN EN 13241-1 a to potvrzuje i štítek CE Marking – najdete jej na každé bráně.

 

 

 

Fotobuňky  zajišťují zastavení vrat a jejich návrat do otevřené polohy, pokud se ve volném průchodu objeví překážka.

Spínač proti přetížení  způsobí zastavení a reverzaci brány, pokud křídlo při zavírání narazí na odpor, navíc pryžová lišta na čele křídla chrání bránu před poškrábáním při kontaktu brány s překážkou (např. kapotou auta).

 

 

 

 

Pohon ve sloupku   – Pohon je chráněn proti povětrnostním vlivům, mechanickému poškození a krádeži.

 

 

 

Vyberte branku a plotová pole

Vrátka ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Umožňuje snadnější komunikaci bez neustálého otevírání brány.


Výhody samonosných posuvných bran

Proč zvolit posuvnou bránu? Křídlo takové brány se pohybuje několik centimetrů nad zemí, aniž by s ní mělo jakýkoli kontakt. Obsluhu brány nebudou bránit například kameny, sníh, písek nebo listí – jako je tomu u bran pohybujících se na kolečkách po kolejnici zabudované v zemi.

Při částečném otevření může posuvná brána fungovat i jako branka – což u dvoukřídlých a otočných bran není tak jednoduché.

Zvolit si u nás samozřejmě můžete jak z brány samonosné tak brány vedenou po kolejnici například z důvodu málého prostoru pro odsunutí křídla.

Poptávka oplocení