Posuvná brána

Moderní samonosná posuvná brána a její šířka

 

 

 

Jak širokou vstupní bránu potřebujete?

Dostatečná průjezdná světlost umožňuje pohodlný vstup a výstup ze dvora domu. Samozřejmě záleží na tom, jak široký je pozemek a samotná příjezdová cesta. Šířku vjezdové brány si můžete přizpůsobit svým představám. Vjezdové brány mohou mít šířku až 6 metrů!

 

 

 

Můžete si vybrat vjezdovou bránu s ručním ovládáním nebo ji vybavit bezpečným a rychlým pohonem:

  • AWSo2018 Pro nebo AWSo2018 Pro + io
  • ELIXO 500 3S RTS nebo ELIXO 500 3S RTS + io
  • BFT DEIMOS ULTRA
Moderní posuvná brána
Somfy ovládání brány

 

 

 

Proč se vyplatí zvolit automatickou bránu

Posuvné brány jsou k dispozici v manuální a automatické verzi. Druhá možnost je při častém používání pohodlnější a praktičtější. Umožňuje dálkové otevírání a zavírání a také využití funkce smartCONNECTED.

 

 

 

Duplexní systém

10letá záruka. Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, segmenty a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Povrchová úprava plotů
Moderní samonosná posuvná brána

 

 

Bezpečnost

Používejte bránu pouze způsobem předepsaným výrobcem. Pokud kupujete ruční verzi posuvné brány, nekompletujte ji sami s nekompatibilním pohonem. To jej může poškodit a představovat potenciální hrozbu pro uživatele. Vybírejte proto vždy certifikované produkty, za něž výrobci přebírají odpovědnost a zaručují jejich správný výkon.

Velmi důležitým aspektem takového výrobku je, že je testován a odpovídá evropské bezpečnostní normě PN EN 13241-1 a to potvrzuje i štítek CE Marking – najdete jej na každé bráně.

 

 

 

Fotobuňky  zajišťují zastavení vrat a jejich návrat do otevřené polohy, pokud se ve volném průchodu objeví překážka.

Spínač proti přetížení  způsobí zastavení a reverzaci brány, pokud křídlo při zavírání narazí na odpor, navíc pryžová lišta na čele křídla chrání bránu před poškrábáním při kontaktu brány s překážkou (např. kapotou auta).

Moderní samonosná posuvná brána
Moderní pojezdová brána

 

 

 

 

Pohon ve sloupku   – Pohon je chráněn proti povětrnostním vlivům, mechanickému poškození a krádeži.

 

 

 

Vyberte branku a plotová pole

Vrátka ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Umožňuje snadnější komunikaci bez neustálého otevírání brány.

Moderní plot


Výhody samonosných posuvných bran

Proč zvolit posuvnou bránu? Křídlo takové brány se pohybuje několik centimetrů nad zemí, aniž by s ní mělo jakýkoli kontakt. Obsluhu brány nebudou bránit například kameny, sníh, písek nebo listí – jako je tomu u bran pohybujících se na kolečkách po kolejnici zabudované v zemi.

Při částečném otevření může posuvná brána fungovat i jako branka – což u dvoukřídlých a otočných bran není tak jednoduché.

Zvolit si u nás samozřejmě můžete jak z brány samonosné tak brány vedenou po kolejnici například z důvodu málého prostoru pro odsunutí křídla.

Poptávka oplocení