Posuvná brána na kolejnici VI

Brány s kolečky jsou speciálním řešením posuvných bran, v nichž konstrukce umožňuje zkrátit křídlo o zadní část vrat, která je obecně nazývaná „přesahem brány“.

Ce certifikát brány

Ruční a automatické brány VI jsou vybaveny značkou CE, která potvrzuje shodu výrobků se směrnicemi a normou PN-EN 13241-1 pro brány do oplocení průmyslových a obytných objektů.

Trvanlivost

Brány VI jsou žárově zinkovány nebo žárově zinkovány a práškově lakovány (polyester). Na výrobky ve verzi Duplex poskytujeme 5 letou antikorozní záruku.

Funkční plot

Brány VI 120 a VI 200 jsou vybaveny pojezdovými kolečky a konstrukce křídla se pohybuje po pojezdové kolejnici, která je ukotvená k podkladu.

Systémový

Brány VI s pojezdovými kolečky jsou systémovými prvky oplocení. Dají se kombinovat s průmyslovými panely oplocení (OPO 201, OPO 251, OPZ252, OPZH253), mřížovými panely (Vega B, Vega B Light, Vega 2D Super a Vega 2D), sloupky a dále dvoukřídlými bránami a brankami (Bastion, Modest, Gardia) tvoří komplexní oplocení.

Brána VI na kolejnici s pojezdovými kolečky je pevnou a bezpečnou konstrukcí. Pro brány je charakteristický pevný rám a spodní nosník, jehož šířka je volena v závislosti na rozměrech brány. Používané nosníky mají rozměry: pro bránu VI 120 120×80 mm a pro bránu VI 200 200×80 mm. Jsou vybaveny jednoduchým vodícím sloupkem a při šířce brány přes 10 m je použito dvojitého sloupku. Součástí brány je rovněž dojezdový sloupek.

Brány jsou v ručním nebo automatickém provedení s pohonem. Brána s ručním ovládáním je vybavena zámkem a madlem, které usnadňuje její otvírání a zavírání. Automaticky ovládaná brána má pohon osazený na ocelové konzoly, která je umístěná na vodícím sloupku brány.

Poptávka

na vaši poptávku vám co nejdříve odpovíme

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: