Skládací brána

Šířka skládací brány

Jak širokou skládací bránu potřebujete?

Skládací brána a její dostatečná průjezdná světlost umožňuje pohodlný vstup a výstup ze dvora domu. Samozřejmě záleží na tom, jak široký je pozemek a samotná příjezdová cesta. Šířku vjezdové brány si můžete přizpůsobit svým představám. Skládací brány mohou mít šířku až 6 metrů!

Rozměr skládací brány na míru

Šířka dvoukřídlé skládací brány „So“ (mezi sloupky) může být až 6 metrů. Šířka jednokřídlé brány může být až 3 metry. 

Bránu lze namontovat na vaše vlastní zděné, betonové sloupky nebo si můžete vybrat od nás ocelové systémové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž dvoukřídlé brány – pohled ze strany nemovitosti.
o  – šířka mezi sloupky (objednací rozměr)
H  – výška křídla brány (objednací rozměr)

Hloubka zabetonování sloupků skládací brány
Skládací brána s pohonem

Proč skládací brána s pohonem?

Skládací brána je standardně vybavena pohonem! Je to nejpohodlnější a nejpraktičtější brána pro časté používání. Umožňuje dálkové otevírání a zavírání pomocí dálkového ovladače. Konstrukce brány umožňuje její otevírání téměř dvakrát rychleji než tradiční křídlová brána. Skládací brány přitom zabírají více než dvakrát méně místa v příjezdové cestě.

Skládací vjezdová vrata můžou být vybavena bezpečným a rychlým pohonem:

  • BFT Phobos BT A40
  • BFT Phobos BT A40
  • IXENGO L 3S RTS nebo IXENGO L 3S RTS + io 

Vzor výplně skládací brány

 

 

 

Skládací brána je dostupná v oblíbených designech našich plotů. Uzavřené modely kolekcí CLASSIC, LUX a MODERN zdůrazněné nejvyšší kvalitou výrobního procesu. Můžete si vybrat z designů:

Classic: 10-70, 10-71, 10-72, VA-55
Lux: 10-51, 10-52, 10-53, 10-54, 

Modern: 10-107, 10-108, 10-109, 10-110, 10-111, 10-112, 10-114, 10-115

Skládací brána s pohonem

Nekompromisní výhoda skládací brány

Skládací brány představují efektivní a prostorově úsporné řešení pro parkování vozidel těsně za bránou. Na rozdíl od tradičních posuvných nebo křídlových bran, skládací brány nevyžadují velký prostor pro otevírání, což je ideální pro lokality s omezeným prostorem, jako jsou malé příjezdové cesty nebo stísněné městské garáže. Při otevření se skládají přes sebe, minimalizují ztrátu místa a umožňují využít maximální dostupný prostor pro parkování vozidel. Tato vlastnost je neocenitelná v hustě obydlených oblastech, kde je každý centimetr prostoru cenný. Kromě toho skládací brány nabízejí i estetické přínosy; jejich moderní design může zvýšit vizuální přitažlivost nemovitosti a zároveň poskytnout potřebnou funkčnost a bezpečnost.

Bezpečná a certifikovaná brána

Používejte bránu pouze způsobem předepsaným výrobcem. Pokud kupujete skládací bránu v manuálním provedení, nedoplňujte ji sami o nekompatibilní pohon. To jej může poškodit a představovat potenciální hrozbu pro uživatele. Vždy si proto vybírejte certifikované produkty, za něž výrobci přebírají odpovědnost a zaručují jejich správný výkon.

Automatická dvoukřídlá brána se otevírá a zavírá, když není v zorném poli fotobuněk překážka. Pouze vybavení odpovídajícími systémy umožňuje bezpečné používání brány. Velmi důležitým aspektem takového výrobku je, že je testován a odpovídá evropské bezpečnostní normě PN EN 13241-1.

Dvoukřídlá skládací brána
Bezpečná skládací brána

Nezbytné bezpečnostní prvky skládací brány

Fotobuňky  zajišťují zastavení vrat a jejich návrat do otevřené polohy, pokud se ve volném průchodu objeví překážka.

Výhody harmonikové brány?

Proč byste si měli vybrat skládací bránu? Křídlo nebo křídla takové brány nepotřebují velký boční prostor – jsou ideální pro úzké pozemky nebo do plotů, které nelze instalovat v přímé linii.

Brána skládací
Bezúdržbový plot s duplexní povrchovou úpravou

Duplexní povrchová úprava brány

Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, plotové dílce a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Vyberte další prvky k bráně

Vchodová branka a plotové dílce ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Umožňuje snadnější komunikaci bez neustálého otevírání brány.

Moderní plot

Poptávka

Uveďte termín, kdy si přejete Vaše oplocení realizovat, např.: "co nejdříve" nebo "duben 2024" apod.
Vyberte vzor jakým mají být vyplněny jednotlivé poptávané prvky oplocení (brána, branka, plotová pole). Pokud si přejete různé kombinace vzorů, uveďte tento požadavek do "Zprávy" na konci formuláře. Případně nám zašlete průvodní e-mail nebo nám zavolejte.
Klikněte pro nahrání souborů.Můžete nahrát až 6 souborů.
(například: náčrt, plánek, situační výkres, fotografie současného stavu apod.)

Další styly oplocení

Home inclusive

Modern

Classic

Lux

Style

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: