Vchodová branka

Lamelová branka

Jak vysoká a široká by měla být branka?

 

Vchodová branka má především usnadnit komunikaci mezi nemovitostí a jejím okolím. Musí být tedy dostatečně široká. Její výška je nejlépe závislá na výšce celého plotu nebo vjezdové brány. Branky mohou být široké od jednoho metru (na zakázku také užší) až do 135 cm a vysoké od jednoho metru do dvou metrů. Výška branky ovlivňuje její bezpečnost a soukromí členů domácnosti, zvláště pokud nejsou žádné mezery.

Zvažte také velikost vašeho pozemku. Je-li vjezd úzký, nesnižujte světlost otvoru pro bránu na úkor branky nebo se rozhodněte pro její užší provedení. Pamatujte, že brána Vám vždy zajistí širší přístup v případě potřeby.

Směr otevírání branky

 

 

 Branky se mohou otevírat ven nebo dovnitř pozemku a mohou být na sloupku montovány vlevo nebo vpravo. Pokud se váš pozemek nachází u silnice nebo chodníku, zvolte variantu s otvorem směrem k pozemku. Nezapomeňte si vybrat verzi, která je vhodná pro vaši nemovitost – vezměte v úvahu množství prostoru, uspořádání plotu a vaše preference.

Vchodová branka
Bezúdržbový plot

Povrchová úprava vchodové branky - duplexní systém

 

 

Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, segmenty a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Branka ve stejném designu jako Váš plot

 

 

 

 Nejlepší je pořídit si branku hned – jako součást celého systému oplocení. Pak si můžete být jisti, že jste vše správně uspořádali, ušetříte spoustu času a získáte maximálně funkční a pohodlné oplocení vašeho domova.

Moderní plot
Rozměr vchodové branky

Stavební připravenost a podmínky

 

 

Branku lze namontovat na vaše vlastní zděné, betonové nebo si můžete vybrat od nás ocelové systémové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž vchodové branky – pohled ze strany nemovitosti.
o  – šířka mezi sloupky (objednací rozměr)
H  – výška křídla brány (objednací rozměr)

Směr otevírání branky

 

 

 

 

Vyberte správný směr otevírání branky.

Levá Pravá branka
Madlo branky

Volba kování pro snadné a pohodlné otevírání

 

 

Branku je možné vybavit širokou škálou typu kování, a protože jsou naše branky především trvanlivé a bezúdržbové používáme především nerezovou ocel. Takovým ovládacím prvkem pak může být klika, koule, úchytová madla kulatá, hranatá a tvarově uzpůsobená. 

Ve standardu je každá naše branka opatřena elektrickým otvíračem. Toto řešení Vám umožní okamžitou možnost jeho používání nebo branku otevírat pouze běžným ručním způsobem. V budoucnu tak není zapotřebí provádět jakékoliv další úpravy.

Poptávka oplocení

error: