Vchodová branka

Moderní plot

 

Jak vysoká a široká by měla být branka?

Branka má především usnadnit komunikaci mezi nemovitostí a jejím okolím. Musí být tedy dostatečně široká. Její výška je nejlépe závislá na výšce celého plotu nebo vjezdové brány. Branky mohou být široké od jednoho metru (na zakázku také užší) až do 135 cm a vysoké od jednoho metru do dvou metrů. Výška branky ovlivňuje její bezpečnost a soukromí členů domácnosti, zvláště pokud nejsou žádné mezery.

Zvažte také velikost vašeho pozemku. Je-li vjezd úzký, nesnižujte světlost otvoru pro bránu na úkor branky nebo se rozhodněte pro její úžší provedení. Pamatujte, že brána Vám vždy zajistí širší přístup v případě potřeby.

 

 

 

Směr otevírání

Branky se mohou otevírat ven nebo dovnitř pozemku a mohou být vlevo nebo vpravo. Pokud se váš pozemek nachází u silnice nebo chodníku, zvolte variantu s otvorem směrem k pozemku. Nezapomeňte si vybrat verzi, která je vhodná pro vaši nemovitost – vezměte v úvahu množství prostoru, uspořádání plotu a vaše preference.

Moderní plot
Povrchová úprava plotů

 

 

 

 

Duplexní systém

10letá záruka. Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro plotové brány, branky, segmenty a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

 

 

 

 

Branka odpovídající plotu

Nejlepší je pořídit si branku hned – jako součást celého systému oplocení. Pak si můžete být jisti, že jste vše správně uspořádali, ušetříte spoustu času a získáte maximálně funkční a pohodlné oplocení vašeho domova.

Moderní plot

 

 

 

Stavební podmínky.

Branku lze namontovat na vaše vlastní zděné, betonové nebo si můžete vybrat od nás ocelové systémové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž vchodové branky – pohled ze strany nemovitosti.
o  – šířka mezi sloupky (objednací rozměr)
H  – výška křídla brány (objednací rozměr)

 

 

 

 

Vyberte směr otevírání

Směr otevírání branky.

 

 

 Volba kování z nerezové oceli

Branku je možné vybavit širokou škálou typu kování, a protože jsou naše branky především trvanlivé a bezúdržbové používáme především nerezovou ocel. Takovým ovládacím prvkem pak může být klika, koule, úchytová madla kulatá, hranatá a tvarově uzpůsobená. 

Ve standardu je každá naše branka opatřena elektrickým otvíračem. Toto řešení Vám umožní okamžitou možnost jeho používání nebo branku otevírat pouze běžným ručním způsobem. V budoucnu tak není zapotřebí provádět jakékoliv další úpravy.

Poptávka oplocení