Křídlové brány a branky Bastion

Nový pohled na tradiční řešení

Bezpečnostní úchyt je montovaný za bránu. Přidržuje křídlo brány v otevřené pozici před případným samotným uzavřením křídla např. vlivem silného větru.

Aretace křídla brány
Zástrč brány

Zástrč u ruční brány zajišťuje blokování křídla.

Zámek je integrovaný do rámu křídla a je vybaven cylindrickou vložkou se 3 ks klíčů. Jedná se tradiční způsob zavírání branky.

Zadlabávací zámek brány
Regulační pant brány

Regulační pant je montovaný ve sloupku brány – zaručuje tak přesné nastavení s ohledem na sloupek.

Regulační pant brány do 6 metrů

Brány s šířkou do 6 metrů v příjezdové cestě pohyb brány v okruhu 90°

Brány se šířkou větší než 6 metrů jsou vybaveny masivními panty 90°.

Regulační pant brány nad 6 metrů

Všechny prvky oplocení jsou podrobené nejlepší antikorozní ochraně povrchu jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí celá desetiletí.

Trvanlivost

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení nepotřebují údržbu laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

duplex

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku a značně prodlužuje životnost oplocení.

Poptávka

na vaši poptávku vám co nejdříve odpovíme

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: