Plotové dílce

plotová pole

Moderní plot

Plotové dílce - rozměr jaký potřebujete

 

 

Plotové dílce a jejich rozměry jsou individuální, takže si můžete vybrat z široké nabídky. Vysoký plot silněji chrání soukromí domu a dodává pocit bezpečí. Ty menší jsou spíše dekorativní nebo informativní, jsou decentnějším ohraničením Vaší nemovitosti.


K plotovým dílcům si můžete vybrat vchodovou branku a vjezdovou bránu

 

 

 

Vjezdová brána a vchodová branka (vrátka) ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Taková sestava bude bezpečným a pohodlným řešením pro vaši nemovitost.

Vjezdovou bránu můžete volit posuvnou, křídlovou nebo skládací a to buď s elektrickým pohonem nebo jako klasické ruční provedení.

Moderní plot
Moderní plot

Jak namontovat plotová pole?

 

 

 

Plotová pole lze připevnit na svépomocí postavené sloupky – např. kamenné, ze ztraceného bednění nebo betonové. Můžete také použít naše systémové plotové sloupky o průřezu 60×60, 80×80, 100×100 nebo 120×120 mm, které jsou bezpečné a odolné.

Povrchová úprava

 

 

 

Plotové pole jsou ošetřeny systémem DUPLEX, který poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro vjezdové brány, vchodové branky, plotová pole a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Bezúdržbový plot s duplexní povrchovou úpravou
kovový plot

Bezpečný plot

 

 

 

Kovový plot je výkladní skříní vašeho domova. Jeho nejdůležitějším úkolem je však ochrana majetku a vašich věcí. Vhodná výška, použité hroty a solidní zpracování nejen zabrání ve vstupu na váš pozemek, ale hlavně odradí a informují, že o ochranu vašeho domova máte postaráno.

Jak zvolit správný rozměr plotových dílců

 

Plotové dílce lze montovat na zděné, betonové, klinkerové nebo systémové ocelové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž plotu – pohled ze strany nemovitosti.
 – šířka segmentu (objednací velikost)
 – šířka mezi sloupky
 – výška segmentu (objednací velikost)

Rozměr plotu
šikmý plot

Možnosti provedení plotových polí

Plotové pole (plotové dílce) mohou být instalovány s podezdívkou nebo bez podezdívky a mohou být také instalovány na šikmém terénu.

Velmi žádanou možností je integrování poštovní schránky, které je funkční a estetické.

Plotová pole jsou základem každého plotu. Jejich rozměry a počet můžete přizpůsobit rozměrům pozemku a svým potřebám. Tato flexibilita umožňuje téměř kompletní personalizaci plotu.
Segmenty z našich kolekcí budou skvělou výkladní skříní přední části vaší nemovitosti – zbývající strany můžete uzavřít ekonomickými, odolnými a praktickými segmenty z průmyslových plotových panelů systému VEGA 2D nebo VEGA 3D. Je to naprosté bezpečí pro vás, vaši rodinu a celý domov.

Poptávka oplocení

Nepovinné
error: