PLOTOVÉ DÍLCE

Kreativní variace: inspirující plotové dílce, pole a výplně pro unikátní ohraničení pozemku

Moderní plot

Plotové dílce - rozměr jaký potřebujete

Plotové dílce a jejich rozměry jsou individuální, takže si můžete vybrat z široké nabídky. Vysoký plot silněji chrání soukromí domu a dodává pocit bezpečí. Ty menší jsou spíše dekorativní nebo informativní, jsou decentnějším ohraničením Vaší nemovitosti.

 

K plotovým dílcům si můžete vybrat vchodovou branku a vjezdovou bránu

Vjezdová brána a vchodová branka (vrátka) ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Taková sestava bude bezpečným a pohodlným řešením pro vaši nemovitost.

Vjezdovou bránu můžete volit posuvnou, křídlovou nebo skládací a to buď s elektrickým pohonem nebo jako klasické ruční provedení.

Moderní plot
Moderní plot

Jak namontovat plotová pole?

Plotová pole lze připevnit na svépomocí postavené sloupky – např. kamenné, ze ztraceného bednění nebo betonové. Můžete také použít naše systémové plotové sloupky o průřezu 60×60, 80×80, 100×100 nebo 120×120 mm, které jsou bezpečné a odolné.

Povrchová úprava

Plotové pole jsou ošetřeny systémem DUPLEX, který poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro vjezdové brány, vchodové branky, plotová pole a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Bezúdržbový plot s duplexní povrchovou úpravou
kovový plot

Bezpečný plot

Kovový plot je výkladní skříní vašeho domova. Jeho nejdůležitějším úkolem je však ochrana majetku a vašich věcí. Vhodná výška, použité hroty a solidní zpracování nejen zabrání ve vstupu na váš pozemek, ale hlavně odradí a informují, že o ochranu vašeho domova máte postaráno.

Jak zvolit správný rozměr plotových dílců

Plotové dílce lze montovat na zděné, betonové, klinkerové nebo systémové ocelové sloupky.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž plotu – pohled ze strany nemovitosti.
 – šířka segmentu (objednací velikost)
 – šířka mezi sloupky
 – výška segmentu (objednací velikost)

Rozměr plotu
šikmý plot

Možnosti provedení plotových polí

Plotové pole (plotové dílce) mohou být instalovány s podezdívkou nebo bez podezdívky a mohou být také instalovány na šikmém terénu.

Velmi žádanou možností je integrování poštovní schránky, které je funkční a estetické.

Plotová pole jsou základem každého plotu. Jejich rozměry a počet můžete přizpůsobit rozměrům pozemku a svým potřebám. Tato flexibilita umožňuje téměř kompletní personalizaci plotu.
Segmenty z našich kolekcí budou skvělou výkladní skříní přední části vaší nemovitosti – zbývající strany můžete uzavřít ekonomickými, odolnými a praktickými segmenty z průmyslových plotových panelů systému VEGA 2D nebo VEGA 3D. Je to naprosté bezpečí pro vás, vaši rodinu a celý domov.

Poptávka

Uveďte termín, kdy si přejete Vaše oplocení realizovat, např.: "co nejdříve" nebo "duben 2024" apod.
Vyberte vzor jakým mají být vyplněny jednotlivé poptávané prvky oplocení (brána, branka, plotová pole). Pokud si přejete různé kombinace vzorů, uveďte tento požadavek do "Zprávy" na konci formuláře. Případně nám zašlete průvodní e-mail nebo nám zavolejte.
Klikněte pro nahrání souborů.Můžete nahrát až 6 souborů.
(například: náčrt, plánek, situační výkres, fotografie současného stavu apod.)

Další styly oplocení

Home inclusive

Modern

Classic

Lux

Style

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: