Plotové dílce

Moderní plot

 

 

 

Rozměr plotu – jaký potřebujete?

Rozměry plotových dílců jsou individuální, takže si můžete vybrat z široké nabídky. Vysoký plot silněji chrání soukromí domu a dodává pocit bezpečí. Ty menší jsou spíše dekorativní nebo informativní, jsou decentnějším ohraničením Vaší nemovitosti.

Pokud potřebujete nějaký individuální rozměr nebo plotové pole – napište nám, a pokusíme se najít řešení.

 

 

 

 

Vyberte si branku a vstupní bránu:

Vjezdová brána a vrátka ve stejném designu jsou perfektním doplňkem k plotu. Taková sestava bude bezpečným a pohodlným řešením pro vaši nemovitost.

Moderní plot
Moderní plot

 

 

 

 

Jak namontovat?

Plotové dílce lze připevnit na svépomocí postavené sloupky – např. kamenné, ze ztraceného bednění nebo betonové. Můžete také použít naše systémové plotové sloupky o průřezu 60×60, 80×80, 100×100 nebo 120×120 mm, které jsou bezpečné a odolné.

 

 

 

Duplexní systém

10letá záruka. Systém DUPLEX poskytuje dvojitou povrchovou ochranu pro vjezdové brány, vchodové branky, plotová pole a sloupky. Zajišťuje dlouhodobé používání a poskytuje vysoký stupeň ochrany. Na každý z těchto prvků se vztahuje 10letá záruka proti korozi.

Bezúdržbový plot
kovový plot

 

 

 

Bezpečnost

Kovový plot je výkladní skříní vašeho domova. Jeho nejdůležitějším úkolem je však ochrana majetku a vašich věcí. Vhodná výška, použité hroty a solidní zpracování nejen zabrání ve vstupu na váš pozemek, ale hlavně odradí a informují, že o ochranu vašeho domova máte postaráno.

 

 

 

Stavební podmínky

Plotové dílce lze montovat na zděné, betonové, klinkerové nebo systémové ocelové sloupy.

Montážní rozměry a jejich označení potřebné pro správný výběr a montáž plotu – pohled ze strany nemovitosti.
 – šířka segmentu (objednací velikost)
 – šířka mezi sloupky
 – výška segmentu (objednací velikost)

Rozměr plotu
šikmý plot

 

 

Dostupné možnosti provedení

Plotové dílce mohou být instalovány s podezdívkou nebo bez podezdívky a mohou být také instalovány na šikmém terénu.

Velmi žádanou možností je integrování poštovní schránky, které je funkční a estetické.

Plotová pole jsou základem každého plotu. Jejich rozměry a počet můžete přizpůsobit rozměrům pozemku a svým potřebám. Tato flexibilita umožňuje téměř kompletní personalizaci plotu.
Segmenty z našich kolekcí budou skvělou výkladní skříní přední části vaší nemovitosti – zbývající strany můžete uzavřít ekonomickými, odolnými a praktickými segmenty z průmyslových plotových panelů systému VEGA 2D nebo VEGA 3D. Je to naprosté bezpečí pro vás, vaši rodinu a celý domov.

Poptávka oplocení

error: