Průmyslové ploty

Nová definice zabezpečení

Všechny prvky průmyslových plotů jsou podrobené nejlepší antikorozní ochraně kterou je zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky kovových plotů před korozí celá desetiletí.

Průmyslová samonosná posuvná brána
samonosné

posuvné brány pi

Průmyslové posuvné brány znamenají záruku bezporuchové a bezchybné práce

Posuvná brána na kolejnici
s pojezdovými kolečky

posuvné brány NA KOLEJNICI

Brány VI 120 a VI 200 se skvěle osvědčují ve všech oblastech soukromé nebo průmyslové činnosti. Brány se montují u průmyslových objektů, letišť, přístavů, hlídaných parkovišť, dále u škol, školek, obchodů, atd. Posuvné brány se používají na širokých pozemcích, kde je možný posuv brány podél oplocení. Brána je často používaná tam, kde je příjezdová cesta krátká nebo svažitá, takže použití dvoukřídlé brány není možné.

Průmyslové křídlové brány a branky
křídlové

brány a branky Bastion

Křídlové brány a branky – nový pohled na tradiční řešení

Průmyslová skládací brána
SKLÁDACÍ PRŮMYSLOVÁ Brána

V-KING

Skládací brány V-KING se skvěle osvědčují v místech, kde má rozhodující význam rychlost otvírání.. Vrata spojují výhody dvoukřídlých vrat a závory a umožňují tak průběžnou kontrolu přístupu nebo řízení provozu.

Mobilní posuvná brána
posuvné Mobilní brány

mobilní Brána Pro stavby a kulturní akce

je řešení určeno k použití v oblasti zabezpečení pozemků a objektů na dobu výstavby, oprav, demolic, atp. Brány, které představují nejdůležitější prvky kontroly přístupu, jsou vybaveny ocelovými základnami a betonovými závažími, jež stabilizují celou konstrukci bez nutnosti předchozího zhotovování základů a kotvení.

Svařované plotové dílce
2D a 3D

Moderním a solidním zabezpečením terénu

Průmyslové kovové plotové dílce

Průmyslové plotové dílce

Průmyslové segmenty vyrobené z profilů řady OP jsou dalším prvkem systémového řešení průmyslového oplocení. Umožňují efektivní a rychlé oplocení pozemku a vytváří kompaktní celek se systémem nosných sloupů.

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: