FAQ

Často kladené dotazy - nebádejte, zjistěte odpovědi

Přečtěte si často kladené otázky našich zákazníků a odpovědi. Pokud jste se stále nedozvěděli, to co potřebujete nebo chcete vědět, ozvěte se nám a my Vám rádi pomůžeme. Zde najdete náš kontakt.

 

Mohu jednotlivé vzory oplocení vzájemně kombinovat?

Ano, většina vzorů oplocení je možné vzájemné kombinovat.

Provádíte také montáž?

Ano, provádíme také montáž.

Potřebuji kompletní oplocení, jak ho mohu objednat?

Ideální je nás kontaktovat a následně se domluvíme na dalším postupu.

Může být cena produktu s nižší sazbou DPH 15% pokud si u Vás objednám také montáž?

Ano, při dodržení zákonných podmínek je možné při vyúčtování použít nižší sazbu DPH.

Jaká je minimální šířka vjezdové brány?

Základní pravidlo je, že čím širší brána tím pohodlnější vjezd na Váš pozemek nebo zahradu. Vyvarujete se tak možnosti nepříjemných kolizí a hlídáním dostatečného odstupu od sloupků brány. Také záleží jaký máte manipulační prostor při vjezdu na Váš pozemek z ulice. Rovněž ovšem záleží jaký máte manipulační prostor na samotném pozemku. Zapřemýšlejte jakým autem budete na pozemek vjíždět a jakou má šířku samotné vozidlo. Vjezdová vrata a brány děláme na míru, nejste tedy limitováni.

Kolik stojí hliníkový plot?

Ideální je poslat poptávku přes náš poptávkový formulář. Můžete také poslat jednoduchý náčrt přes email nebo poštou. Určitě se také za námi můžete zastavit ve vzorkové prodejně po předchozím objednání.  Nebo nám jen nyní zavolejte. A proč tu neuvádíme ihned cenu, protože každý plot je svým způsobem originál a záleží na spoustě faktorů jako například šířka a výška, zda  bude brána s pohonem nebo bez pohonu, jaké budou použity plotové sloupky jestli zděné nebo ocelové. Zda si provedete částečnou montáž svépomocí apod.

Pořád jste nenašli co hledáte?

kontaktujte nás a my Vám co nevidět odpovíme

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: