multimediální sloupek - rozměr 450x300

Funkční plotový sloupek MultiBox kombinuje poštovní a balíkovou schránku, dále interkom a čtečku kódů. Díky němu nemusíte zásilku přebírat přímo od kurýra nebo ho dokonce pouštět na zahradu.
Tato varianta sloupku umožňuje přidat (v závislosti na výšce sloupku) až 3 samostatné dopisní schránky (k dispozici na vyžádání).

Do sloupku je možné na přání připravit otvor dle Vašich zadaných rozměrů pro umístění videovrátného apod. Dostupné na Váš dotaz.

Sloupek na poštu a balíky

 

 

 Funkční prvek vašeho plotu.

Plot má především oddělit nemovitost od okolního světa. MultiBox je jeho prvkem, který je určen k propojení vašeho domova s okolím. Prostřednictvím MultiBoxu můžete sbírat poštu, různé druhy balíků a dokonce i velké balíky. Nemusíte být doma, nemusíte čekat na zavolání kurýra – MultiBox to udělá za vás bez ohledu na čas.

 

 

 

 

Vyberte si variantu, která odpovídá vašim potřebám.

Vy rozhodnete, jak vás MultiBox podpoří v každodenním životě. MultiBox je k dispozici v několika verzích. Můžete si vybrat variantu s jedním, dvěma nebo třemi poštovními schránkami. Na vyžádání jsou k dispozici varianty se dvěma a třemi jmenovkami.

Sloupek na poštu a videotelefon
Moderní plot s poštovní schránkou

 

 

 

Pro různé potřeby.

Počet schránek na dopisy lze přizpůsobit potřebám nemovitosti. Díky tomu mohou mít obyvatelé bytových domů soukromé poštovní schránky.
Na vyžádání jsou k dispozici MultiBoxy s více než s jednou schránkou na dopisy.

 

 

 

Část dokonalého plotu.

MultiBox je součástí oplocení. Díky tomu bude dokonale ladit s každým našim modelem a spojí všechny jejich přednosti s jejich funkčností. MultiBox – podobně jako celý plot je odolný, bezpečný. Je to pohodlné řešení Vašeho času. Zajišťuje ochranu dopisů a balíků před cizími osobami a povětrnostními vlivy.

Moderní plot s poštovní schránkou
Poštovní sloupek plotu

 

 

 

Příslušenství pro plnou funkčnost.

Pro plné využití výhod MultiBoxu lze tuto variantu sloupku vybavit horním LED podsvícením, napájecím modulem (zásuvka 230V) a proskleným průzorem ve dveřích ze strany nemovitosti.
Zásuvka vám umožní připojit další zařízení (například sekačku na trávu používanou na zahradě). Prosklený průzor ve dvířkách vám umožní kontrolovat obsah MultiBoxu, aniž byste museli dvířka otevírat.

Poptávka oplocení