Mobilní brána

Pro stavbu a kulturní akce

Mobilní brána se osvědčuje na stavbách v logistických centrech, při pořádání kulturních a společenských akcí a v jiných průmyslových oblastech. Pohon s rychlostí 11 m/min je možné doplnit ovládáním pomocí GSM pro předem uložená telefonní čísla. Tím je zajištěna průběžná aktualizace kontroly přístupu do střeženého objektu. Mobilní bránu Vám zapujčíme na jeden týden, ale také na celý rok. Pro přesné podmínky zapůjčení využijte náš kontaktní formulář níže.

MOBILNÍ SAMONOSNÁ POSUVNÁ BRÁNA

Mobilní samonosná posuvná brána nevyžaduje přípravu betonového základu. Brána se  flexibilně převáží a ustavuje na místě, jež vyžaduje toto řešení. Pohon s rychlostí 11 m/min je možné doplnit ovládáním pomocí GSM pro předem uložená telefonní čísla. Toto řešení zajišťuje rychlou aktualizaci řízeného přístupu do střeženého objektu. 

Mobilní posuvná brána
Průmyslová mobilní skládací brána

MOBILNÍ SKLÁDACÍ BRÁNA

Brána určená pro nepřetržitý provoz. Vybavena spolehlivou automatikou a pokročilým ovládáním. Bezpečná vrata. K dispozici v jednokřídlé nebo dvoukřídlé verzi. Zabezpečena proti korozi žárovým zinkováním.

Ce certifikát brány

Vrata jsou standardně vybavena 10 ochrannými hranovými lištami, dvěma komplety fotobuněk a dvěma vypínači pro nouzové zastavení. Shoda výrobku s předpisy Evropské unie. Norma PN EN 13241-1 + A1:2012.

Optimalizace

Vrata zavěšená na sloupcích speciálními závěsy a soustavou táhel. Vrata nevyžadují montáž dodatečné kolejničky na podlaze ani v překladu.

Rychlý pohon

Vybavena rychlou automatikou.

Účinnost brány

Použité materiály a řešení umožňující činnost vrat v nepřetržitém provozu. Pohon pro intenzivní provoz.

Poptávka zapůjčení

na vaši poptávku vám co nejdříve odpovíme

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: