Poštovní sloupek – rozměr 450×300

Poštovní sloupek na balíky a videotelefon - rozměr 450x300

Sloupek na poštu a balíky

Funkce poštovního sloupku

 

 

Funkční poštovní sloupek kombinuje poštovní schránku a BOX na balíky. Je možné ho vybavit videotelefonem dle přání zákazníka pro přístup na pozemek. Samozřejmostí je doplnění čísla popisného z nerezové oceli nebo led osvětlení.

Díky poštovnímu sloupku nemusíte zásilku přebírat přímo od kurýra nebo ho dokonce pouštět na zahradu.
Tato varianta sloupku umožňuje přidat (v závislosti na výšce sloupku) až 3 samostatné dopisní schránky (k dispozici na vyžádání).

Plot má především oddělit nemovitost od okolního světa. Poštovní sloupek je jeho prvkem, který je určen k propojení vašeho domova s okolím. Prostřednictvím tohoto sloupku můžete sbírat poštu, různé druhy balíků a dokonce i velké balíky. Nemusíte být doma, nemusíte čekat na zavolání kurýra – Poštovní Box to udělá za vás bez ohledu na čas.

Vyberte si variantu, která odpovídá vašim potřebám

 

 

 

Vy rozhodnete, jak vás poštovní sloupek podpoří v každodenním životě. Sloupek je k dispozici v několika verzích. Můžete si vybrat variantu s jedním, dvěma nebo třemi poštovními schránkami. Na vyžádání jsou k dispozici varianty se dvěma a třemi jmenovkami.

Sloupek na poštu a videotelefon
Moderní plot s poštovní schránkou

Pro různé požadavky

 

 

 

Počet schránek na dopisy lze přizpůsobit potřebám nemovitosti. Díky tomu mohou mít obyvatelé bytových domů soukromé poštovní schránky.
Na vyžádání jsou k dispozici sloupky s více než s jednou schránkou na dopisy.

Sloupek na poštu jako část dokonalého plotu

 

 

 

Sloupek na poštu je součástí oplocení. Díky tomu bude dokonale ladit s každým našim prvkem a modelem oplocení a spojí všechny jejich přednosti s jejich funkčností. Sloupek – podobně jako celý plot je odolný a bezpečný. Je to pohodlné řešení pro úsporu Vašeho času. Zajišťuje ochranu dopisů a balíků před cizími osobami a povětrnostními vlivy.

Moderní plot s poštovní schránkou
Poštovní sloupek plotu

Další možnosti pro plnou funkčnost

 

 

 

Pro plné využití výhod Poštovního sloupku lze tuto variantu sloupku vybavit horním LED podsvícením, napájecím modulem (zásuvka 230V) a proskleným průzorem ve dveřích ze strany nemovitosti.
Zásuvka vám umožní připojit další zařízení (například sekačku na trávu používanou na zahradě). Prosklený průzor ve dvířkách vám umožní kontrolovat obsah poštovního sloupku, aniž byste museli otevírat dvířka.

K celkovému dojmu z plně funkčního a komplexního řešení je vhodné sloupek doplnit o další kompatibilní prvky jako jsou plotové dílce, samonosné vjezdové brány, křídlové brány nebo vchodové branky.

Poptávka oplocení

Uveďte termín, kdy si přejete Vaše oplocení realizovat, např.: "co nejdříve" nebo "duben 2024" apod.
Vyberte vzor jakým mají být vyplněny jednotlivé poptávané prvky oplocení (brána, branka, plotová pole). Pokud si přejete různé kombinace vzorů, uveďte tento požadavek do "Zprávy" na konci formuláře. Případně nám zašlete průvodní e-mail nebo nám zavolejte.
Klikněte pro nahrání souborů.Můžete nahrát až 6 souborů.
(například: náčrt, plánek, situační výkres, fotografie současného stavu apod.)

Kovové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány

Průmyslové ploty a brány

Garážová vrata

error: