mobilní samonosná posuvná brána pi

OVĚŘENÁ TECHNOLOGIE A JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Ostré zakončení v podobě ocelového hřebene může být montované na horní hraně křídla brány.

Nastavovací prvek umožňuje dodatečné nastavení vodorovné polohy křídla s ohledem na podklad během montáže brány a opravení její pozice v průběhu používání.

Zámek k ruční bráně je to pevné a trvalé uzavření brány otevírané ručně, nachází se v hliníkovém krytu.

Fotobuňky jsou montované na sloupcích brány – jestliže se v příjezdové cestě objeví překážka, následuje přerušení infračervených paprsků, díky čemuž se křídlo zastaví a vrátí se zpět.

Bezpečné ovládání brány pomocí spínací skříňky, která je vybavená bezpečnostním vypínačem – otočení klíčku uvádí do pohybu operaci otevírání anebo zavírání brány, stlačení bezpečnostního vypínače způsobuje okamžité zastavení pohybu křídla.

Pohon nacházející se v sloupku je zabezpečený před mechanickým poškozením, negativním vlivem atmosférických podmínek a přístupem neoprávněných osob.

Bezpečnostní lišta slouží k zastavení a vrácení brány zp t. ě V případě kontaktu s překážkou. Je montovaná na čele rámu, na rámu vedení a nebo na konci brány

Indukční systém vysílá impuls způsobený tlakem na bezpečnostní lištu z křídla brány do přepínače.

Bezpečnostní lišty a výstražná lampa se nacházejí na sloupku. Bezpečnostní lišty reagují na tlak a lampa informuje o pohybu křídla během každého uvedení brány do pohybu.

Model PI 95

Samonosná posuvná brána PI 95 je určená k uzavírání vjezdů se šířkou průjezdu do 7metrů, v případě spojení dvou protilehlých bran (2x6m) průjezdu do 12 metrů.

  • pojezdová kolejnice 95 x 85 mm,
  • dvojitý rámvedení v ruční bráně,
  • jednoduchý dojezdový sloupek vybavený úchytem,
  • zadní podpěra stabilizující křídlo po jeho otevření (v závislosti od šířky brány),
  • brána s pohonem, který se nachází v nosném sloupku v podobě krytu,
  • možnost provedení s vnějším pohonem.

Poptávka zapůjčení

na Vaši poptávku Vám co nejdříve odpovíme

error: