Křídlové brány a branky bastion

nový pohled na tradiční řešení

Bezpečnostní úchyt je montovaný za bránu. Přidržuje křídlo v otevřené pozici před případným samostatným uzavřením křídla př. jako následek silného větru.

Závora v ruční bráně stanoví jistou blokádu křídla připevněnim k základu.

Zámek vpuštěný povrchově – tradiční způsob zavírání branky, montovaný v rámu křídla.

Nastavovací závěs je montovaný bezprostředně v sloupku brány – zaručuje přesné nastavení s ohledem na sloupek.

Brány s šířkou do 6 metrů v příjezdové cestě pohyb brány v okruhu 90°

Brány se šířkou větší než 6 metrů v příjezdové cestě pohyb brány v okruhu 90°

Všechny prvky ů oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.

Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

duplex

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. Umož uje ve zna ném stupni prodloužení životnosti oplocení.

Poptávka oplocení

na Vaši poptávku Vám co nejdříve odpovíme