Průmyslové oplocení

nová defenice zabezpečení

Všechny prvky oplocení jsou podrobené nejlepší antikorozní ochraně kterou je zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí celá desetiletí.

samonosné

posuvné brány pi

Průmyslové posuvné brány znamenají záruku bezporuchové a bezchybné práce

s pojezdovými kolečky

posuvné brány NA KOLEJNICI

Brány WI 120 a WI 200 se skvěle osvědčují ve všech oblastech soukromé nebo průmyslové činnosti. Brány se montují u průmyslových objektů, letišť, přístavů, hlídaných parkovišť, dále u škol, školek, obchodů, atd. Posuvné brány se používají na širokých pozemcích, kde je možný posuv brány podél oplocení. Brána je často používaná tam, kde je příjezdová cesta krátká nebo svažitá, takže použití dvoukřídlé brány není možné.

křídlové

brány a branky Bastion

Křídlové brány a branky – nový pohled na tradiční řešení

SKLÁDACÍ PRŮMYSLOVÁ Brána

V-KING

Skládací brány V-KING se skvěle osvědčují v místech, kde má rozhodující význam rychlost otvírání.. Vrata spojují výhody dvoukřídlých vrat a závory a umožňují tak průběžnou kontrolu přístupu nebo řízení provozu.

posuvné a skládací brány

mobilní Brána Pro stavby a kulturní akce

je řešení určeno k použití v oblasti zabezpečení pozemků a objektů na dobu výstavby, oprav, demolic, atp. Brány, které představují nejdůležitější prvky kontroly přístupu, jsou vybaveny ocelovými základnami a betonovými závažími, jež stabilizují celou konstrukci bez nutnosti předchozího zhotovování základů a kotvení.

2D a 3D

panelové oplocení vega

Moderním a solidním zabezpečením terénu

Průmyslové segmenty

Průmyslové segmenty vyrobené z profilů řady OP jsou dalším prvkem systémového řešení průmyslového oplocení. Umožňují efektivní a rychlé oplocení pozemku a vytváří kompaktní celek se systémem nosných sloupů.