TOPlist
Domů » Oplocení » Oplocení domu

Oplocení domu

vítejte ve světě kvalitního oplocení

Oplocení WIŚNIOWSKI vyznačí váš prostor. Zajistí vaši bezpečnost a stane se strážcem domácího zátiší. Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků jsme vytvořili desítky vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran a branek zajišťuje kontrolu přístupu na váš pozemek. Otevřete se na prestižní, funkční a trvanlivé systémy oplocení pozemků WIŚNIOWSKI.

TRVANLIVOST

a technologie

Ocel je velice trvanlivá surovina, ve stavebnictví tvoří jeden ze základních konstrukčních materiálů. Využíváme fyzikální, mechanické a technologické vlastnosti výhradně vysoce kvalitní oceli. Proto získáváme komponenty oplocení s velkou stabilitou a odolností.

Jen dobře zabezpečené oplocení poskytne dlouholetý klid. Je to rozumná volba bez nutnosti pravidelné obnovy povrchu. Oplocení WIŚNIOWSKI vyrábíme z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a zabezpečujeme proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami. Protože pozinkování a malování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby oplocení WIŚNIOWSKI, kontrolujeme proces při každém kroku a zajišťujeme nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Potvrzujeme tuto skutečnost desetiletou zárukou proti korozi na ocelové prvky oplocení.

Výrobu systémů oplocení WIŚNIOWSKI máme založenou na nejlepších materiálech a moderních výrobních linkách, díky čemuž získáváme stejnost a vysokou kvalitu výrobků. Pro projektování používáme metodu hotových prvků MES, takže můžeme zjistit fungování výrobku při různých podmínkách jeho užívání. Přesnost výroby komponent zajišťuje používání automatických laserů, ohýbaček a perfektní ruční práce na výrobní lince. Protože mnoho prvků je spojovaných tradičními metodami, dbáme na nejvyšší kvalitu spojů novátorskými svařovacími technikami. Pro nás je výroba oplocení umění.

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová brana. V závislosti na podmínkách pozemku si můžete vybrat tradiční dvoukřídlá brana nebo komfortnější – posuvná brana. Jejich samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonym spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran ukryt ve sloupku integrovaném s konstrukcí. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.

Automatická brana mají signalizační světlo a zátěžový vypínač, mohou být navíc vybavena fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatická brana jsou zařízení, proto brana WIŚNIOWSKI splňují přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, stvrzuje to značka CE, která je na nich umístěna.

bezpečnost

a trvanlivost

Naše kolekce

Námi vytvořené kolekce – je to idea, ve které oplocení představuje důležitý prvek úpravy prostoru. Každá z nich se vyznačuje unikátními vzory vymyšlenými tak, aby usnadnily přizpůsobení oplocení k architektuře objektu. Díky tomu získáváme efekt harmonie stylu. V obrovské nabídce jsou jak vzory navazující na tradiční metaloplastiku, klasické stylové formy, tak i modernistické, zrcadlící moderní trendy v architektuře. Absolutní svoboda při stylizaci umožní podtrhnout odlišný a výjimečný charakter každého pozemku.

Veškeré naše kolekce si můžete jednoduše online přizpůsobit na míru v našem konfigurátoru a odeslat nám poptávku během vteřin.

moderní oplocení domu Nokov Home Inclusive
kolekce

home inclusive

Moderní ploty v systému HOME INCLUSIVE jsou vyrobeny z uzavřených profilů a plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování + RAL

moderní oplocení domu Nokov Modern
kolekce

modern

Jednoduchý moderní plot v systému MODERN je vyroben z uzavřených profilůděrovaných nebo plných plechů dle vybraného vzoru
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

moderní oplocení domu Nokov Classic
kolekce

classic

Trvanlivé a venkovem inspirované ploty v systému CLASSIC jsou vyrobeny z ocelových, uzavřených profilů, ukončené v horní linii výplně zátkami nebo osazeny do ocelového rámu z profilů
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

moderní oplocení domu Nokov Lux
kolekce

lux

Kované vzory plotů v systému LUX jsou vyrobeny z ocelových prutů průřezu 14 x 14 [mm]
Antikorozní ochrana: žárové zinkování nebo žárové zinkování + RAL

moderní oplocení domu Nokov Styl
kolekce

style

Ladně kované ploty v systému STYLE, jsou vyrobeny z ocelových prutů průřezu 12 x 12 [mm]
Antikorozní ochrana: žárové pozinkování nebo žárové pozinkování + RAL

Shopping Cart